MARKA ÖYKÜSÜ

2017 yılında ahşabın ustalığı ve zanaatiyle ilgilenen ve mobilya üretimine geçmeden önce; ayak, kasa, parça üretimi gibi aksamlarla ilgili çalışmalar yapan Yıldırım Concept, sektöründe yakalamış olduğu network ve üretim kültürünü mobilya üretimine entegre ederek yepyeni bir markanın temellerini attı. 

Yıldırım Concept; kurum kültüründeki çizgisi, tasarım kalitesindeki yenilikçi yaklaşımları ve %100 Türkiye sermayesiyle büyüyen, katma değer üreten bir marka olmanın vermiş olduğu özgüvenle, geleceğin trendlerini dünden belirlemek için çalışıyor.

HAKKIMIZDA

2017 yılında; Koltuk üretimi ile başladığı bu yolda, sektöründe yakaladığı hızlı ivme ile birlikte yaşam odaları, yatak odaları gibi bir evin ihtiyacı olan başlıca ürünlerin üretimine geçerek tasarımlarıyla adından söz ettirmeye başladı. Bu yükselişin sonrasında azim ve daha iyiye ulaşma gayesi barındıran Yıldırım Concept, ARGE çalışmaları ve tasarım trendlerine hakim kadrosuyla sektörün dinamiklerini değiştiren bir alt yapıyı benimsiyor. Yıldırım Concept, Yıldırım Concept, %100 Türk sermayesiyle kurulmuş ve ürünlerinin tamamı Türkiye’de üretilmektedir.

“Evinizi Tamamlar” mottosuyla kendini sıradan bir koltuk üreticisi olarak değil, bir evin tüm ihtiyaçlarını karşılamak isteyen Yıldırım Concept; misafiri olduğu her evde, bireylerin kendini evinde hissetmesini sağlayacak tarzda bir üretim felsefesi benimsiyor.

MİSYON

İnsanların yaşamlarını zenginleştiren ve misafirlerimizin tarzını yansıtan yaşam alanları yaratarak sosyal refaha katkıda bulunan yenilikçi tasarımlar sunmak, temel hedeflerimizin başında gelmektedir. Üretim disiplini ve trend takibiyle, Türkiye mobilyasının katma değer sağlayan bir değerler bütünü olmayı da şirketimizin marka yolculuğunun belirleyici hatları olması gerektiğine inanıyoruz. Yaşam alanlarındaki her bir detayı önemseyen, misafirlerimizin memnuniyetini önceleyen yaklaşımıyla Yıldırım Concept, tüm çözüm ortakları için yepyeni bir dünya inşa etmeyi hedefliyor.

VİZYON

“Yaşamak yetmez, ‘layığıyla yaşamak’ gerekir!”

İçerisinde bulunduğumuz bilgi iletişimi çağında markamızın yaşam alanlarına dokunan tasarımları üretmesi için öncelikli olarak arayışta olması gerektiğine inanıyoruz. Bir soruna dair uzun ömürlü çözümler üretebilmek, inovatif ve fonksiyonel olmak, aynı zamanda da konforlu bir deneyim sunmak için çalışıyor ve misafirlerimizin, iş ortaklarımızın memnuniyetini; bizimle birlikte bu yolda tüm imkanlarını seferber eden çalışanlarımıza ithaf ediyoruz. Yaşamanın yalnızca hırsların, fiziksel ihtiyaçların ve kazanmanın ötesinde bir deneyim olduğunu düşünüyor, layığıyla yaşamanın bireysel motivasyonundaki gücüne inanıyoruz. Çünkü Yıldırım Concept olarak yaşamanın değil; layığıyla yaşamanın temel bir gaye olduğuna düşünüyoruz. Bizler de bu bakış açımıza uygun bir üretim ve tasarım felsefesi benimsiyoruz.